Reklama
  • Wtorek, 14 maja 2013 (12:44)

    Marta Grycan straciła pracę

Marta nie poprowadzi „Polskiego turnieju wypieków” z powodu wygórowanych żądań finansowych. Skorzysta na tym Kasia Skrzynecka.

Zła passa właścicielki warszawskiej cukierni rozpoczęła się z chwilą zwolnienia menadżerki. Jak dowiedziało się „Na żywo”, celebrytka zatrudniła na to stanowisko męża Adama.

– Dzięki temu wszystko zostanie w rodzinie. Marta zaoszczędzi pieniądze, a zazdrosny mąż będzie ją miał na oku – zdradza osoba z ich otoczenia.

Reklama

Adam wziął się ochoczo do pracy i... przeholował. Podczas negocjacji z szefami Discovery, dla którego Marta miała poprowadzić 2. edycję „Polskiego turnieju wypieków”, zażądał podobno 50 tys. zł za odcinek. Kwota okazała się nie do przyjęcia.

– Adam argumentował, że suma nie jest wygórowana, bo on ma troje dzieci i miesięcznie na utrzymanie rodziny potrzebuje 100 tys. zł – zdradza nasz informator.

Skorzystała na tym Kasia Skrzynecka. To właśnie ona z Piotrem Gąsowskim poprowadzi program.

Na żywo
Więcej na temat:Marta Grycan | Grycan | Wiktoria Grycan

Zobacz również

  • Po tym, jak wyszło na jaw, że królowa cukierniczego imperium zamiast milionów ma długi, blask gwiazdy zgasł. Ale Marta Grycan (41) znalazła sposób, by było o niej głośno. Poddała się liftingowi... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.